O NAS

Nazywamy się Aniela i Ada Bogusz. W sieci znane jesteśmy jako Siostry Fitdevangel. Nasza przygoda z blogowaniem rozpoczęła się w styczniu 2014 roku. W zaledwie po półtora roku od założenia strony obserwuje nas już kilkadziesiąt tysięcy osób. Początkowo rozwijałyśmy się na Blogu oraz na naszym Fanpage’u na Facebooku. Z czasem założyśmy również Instagrama, Snapchata oraz kanał na Youtube, który zaledwie w pół roku zdobył ponad trzydzieści tysięcy subskrybentów i ponad trzy miliony wyświetleń. W 2015 roku wystąpiłyśmy w kilkunastu programach telewizyjnych (np. tvn, tvn style, eska.tv, tvp2), w kilku rozgłośniach radiowych (np. radio czwórka), a na Portalach Internetowych wspomniano o nas kilkadziesiąt razy (np. na pudelek.pl, onet.pl, gazeta.pl, se.pl).

Blog, facebook, instagram to kanały na których głównie pokazujemy nasz lifestyle, zainteresowania, miłość do zdrowego życia, nasze stylizację oraz porady urodowe. Uczymy oraz pokazujemy co trzeba zrobić, aby w życiu poczuć się w pełni szczęśliwym i odnieść swój wymarzony sukces. Napisałyśmy kilkaset postów motywacyjnych, jak i prężnie szerzyłyśmy wśród naszych widzów pojęcie „zdrowego człowieka”, który jest zdrowy, na każdej płaszczyźnie, nie tylko tej fizycznej. W odpowiedzi na nasze działania otrzymałyśmy parę tysięcy wiadomości od naszych fanów z podziękowaniami, opisami metamorfoz ich życia, czy prośbami o poradę.

Youtube, snapchat to kanały nie tylko lifestylowe, ale również rozrywkowe. Po za pokazywaniem naszego codziennego życia, stylizacji, czy codziennych refleksji, tworzymy również różne śmieszne wyzwania, czy parodie, dzięki którym rozmieszamy codziennie prawie kilkadziesiąt tysięcy osób!

W 2015 roku zadebiutowałyśmy również jako polskie celebrytki, a przynajmniej tak nas okrzynięto na Portalach Plotkarskich typu Pudelek. Jednak Showbiznes traktujemy bardziej jako rozrywkę, jeden z wielu przystanków na drodzę do spełnienia naszych marzeń.

Na obecną chwilę nasza działalność to nie tylko pasja, ale również praca. W 2015 współpracowaliśmy z kilkudziestoma firmami (tymi większymi, jak i mniejszymi), otworzyłyśmy również dwie firmy – catering dietetyczny oraz linie ubrań „fitdevangel”.

Jeśli Twoja firma również jest zainteresowana współpracą z nami zapraszamy do zakładki KONTAKT lub skorzystaj z formularza poniżej.

Pozdrawiamy,

  Aniela&Ada

NASZE STATYSTYKI

facebook

instagram

you tube

blog

Współpraca

Przejdź do zakładki KONTAKT

lub skorzystaj z formularza poniżej