DLA WIELU OSÓB SUKCES TO WYGRANA.
Dla nich sukces wiąże się z większą ilością pieniędzy, lepszą pracą, lepszym miejscem parkingowym, czy seksowniejszą żoną, ostatecznie to bycie najlepszym w danej dyscyplinie, czy zawodzie.
Wydaje nam się, że tak definiują sukces głównie mężczyźni. Oczywiście kobietom też zależy na wygranej! ALE… badania udowadniają, ŻE KOBIETY CHCĄ ABY JE CENIONO. Nie należy mylić sukcesu z‚ żądzą spełnienia w aspekcie materialnym.

1

2

Wypunktujmy czym dla nas jet sukces:
1. Życie i kochanie w pełni bez przepraszania.
2. BYCIE DUMNYM Z SIEBIE.
3. Robienie czegoś znaczącego i rozkoszowanie się każdą minutą.
4. Doszukiwanie się pozytwów w niedoskonałościach życia
5. Doświadczanie docenienia przez innych twojego wkładu w rzeczywistość, a jeśli nie przez innych to przez samego siebie.
6. Zmienianie świata- dzięki uczeniu innych.
7. Popieranie słusznych spraw.
8. Uszczęśliwianie siebie, rodziny i osób którymi się otaczasz.
9. Kontrolowanie swojego czasu i umiejętność zarządzania nim.
10. Zachowanie zdrowiafizycznego i psychicznego.
11. POSIADANIE SIŁY, KTÓRA POZWALA PRÓBOWAĆ WCIĄŻ OD NOWA – POMIMO CIĄGŁYCH UPADKÓW NA TWARZ.
12. Dawanie z siebie wszystkiego i wdzięczność za to co otrzymujesz.
13. Otaczanie się ludźmi którzy sprawiają, że się uśmiechasz.
14. Zadowolenie z pracy.
15. Bycie tu i teraz- czerpanie radości z każdej chwili życia.

7

5

ŚWIATŁE KOBIETY – KOBIETY SPEŁNIONE
Kobieta dojrzała to kobieta wspierająca inne kobiety. Nastawiona na współpracę. Kobiety mają potencjał do tworzenia wspaniałych rzeczy więc działajmy razem! Jednoczmy się!
Kobiety znacznie bardziej niż mężczyźni są otwarte na pracę w zespole, MĘŻCZYŹNI SĄ NA POLU WALKI, A KOBIETY W GRUPIE WSPARCIA 😉
Zauważcie, że współpraca pomaga zdobywać nowe pomysły, pokonywać przeszkody i szybciej znajdywać odpowiedzi.
Oczywiście należy działać z osobami, które mają podobny cel. Chemia wspólnej pasji i zaangażowanie sprawi, że przypływa niewyobrażalna energia, a pomysły pojawiają się niewiadomo skąd.
Nie ma nic gorszego niż praca w zespole w którym każdy ma swój ukryty motyw i nie dzieli z innymi celu. Atmosfera jest pełna negatywnej energii i często wiele wysiłków idzie na marne.
Każda z nas jest inna, ale też każda z nas ma w sobie podobieństwo. Tym podobieństwem jest dysponowanie tym co trzeba, aby realizować się zgodnie z własną wizją.
Każda z nas ma tą możliwość, by zostać kim tylko zechce i robić to co pragnie, pod warunkiem, że nie będziesz się oszczędzała i skoncentrujesz się na wyznaczonych celach.
Prawdą jest, że musisz włożyć ogrom pracy w to co robisz. Kiedy inni śpią, ty skupiasz się na działaniach. Musisz pracować dwa razy więcej niż koledzy by zyskiwać lepsze rezultaty. Oczywiście zachowując przy tym równowagę, czyli nie zaniedbywać innych równie ważnych płaszczyzn swojego życia.

4

3